Jump to content


Fotografije

Novi biciklistički klub


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8 odgovora na ovu temu

#1 marin

marin
  • Members
  • Pip
  • 21 posts
  • LocationKnjaževac

Postavljeno 19 July 2006 - 04:59 AM

Pozdrav svim bajkerima iz Knjaževca!
Juče je osnovan biciklistički klub "Midžor" sa 15 osnivača. Nadamo se da ćemo ubrzo odesetostručiti brojnost članova. Zainteresovanji mogu da se jave na [email protected] ili na telefone 019/733 612 i 063 826 03 97
  • 0

#2 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 19 July 2006 - 07:58 PM

Postavio sam u Info Kutak :D
  • 0

#3 BikeMan

BikeMan
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationSrpsko Sarajevo

Postavljeno 26 November 2008 - 12:59 PM

Da neotvaram novu temu evo ovdje pitanja


.............znam da je glupo ali mogu li ikako maloletnici osnovati biciklisticki klub :oops: :oops: :oops:

ipak vrijedi pitati :lol: :lol: :lol:
  • 0

#4 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 November 2008 - 03:21 PM

viewtopic.php?f=5&t=308&p=1584&hilit=osnivanje+kluba#p1584
  • 0

#5 BikeMan

BikeMan
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationSrpsko Sarajevo

Postavljeno 26 November 2008 - 06:10 PM

Vec sam gledo tamo ali nema odgovora na moje pitanje :( :(
  • 0

#6 marin

marin
  • Members
  • Pip
  • 21 posts
  • LocationKnjaževac

Postavljeno 26 November 2008 - 09:54 PM

Ne znam koliko će koristiti ovaj odgovor posle toliko vremena, ali nisam do sada video pitanje!
U Srbiji se klub može osnovati kao udruženje građana i registrovati kod Ministarstva za sport (i ne znam šta još trnutno). U vreme kada je osnovan biciklistički klub "Midžor" u Knjaževcu, neophodni minimum je bio 2 (DVE) osobe koje mogu da osnuju klub. Moguće je da se sada traži nephodni minimum od 4 ili 5 osoba punoletnih. Svi moraju da u sudu potpišu i plate taksu. Pored toga ima dosta papirologije koja je nezaobilazna, o svemu tome mogu da se informišu u nadležnom ministarstvu, na sajtu ili telefonom (najbolje oba).
Što se tiče programa, koji je najobimniji dokument za izradu, može se naći neki u digitalnom obliku prepraviti i odštampati. Imam ja ako treba nekom pa neka me kontaktira na E-mail.
Kod biciklističkog saveza se klub registruje ako hoćete da imate licencu za takmičenje, ali to košta, pa se treba dobro preračunati.
Samo održavanje kluba kao neprofitnog udruženja građana, takođe košta, ali mnogo manje od firme recimo.
Troškovi registracije kluba mogu biti od 5.000 do 10.000 din. a održavanje zavisi od toga šta i koliko radi, naprimer: održavanje računa u banci, kancelarijski materijal, troškovi računovodstva itd, itd.
Nemam nameru da nekoga obeshrabrim, već samo da ukažem na činjenice sa kojima se mora računati.
  • 0

#7 BikeMan

BikeMan
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationSrpsko Sarajevo

Postavljeno 27 November 2008 - 02:41 PM

Ma pitanje nije odavno pomaze

ali maloljetnici ipak nemogu osnovati klub zar ne :cry: :cry:
  • 0

#8 filippetrovic

filippetrovic
  • Members
  • 3 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 January 2013 - 05:30 PM

Ja sam inace iz beograda ali leti dolazim u knjazevac kod babe pa tamo treniram (letnje pripreme za drumske trke) pa ako mozete da mi kazete dobre rute za trening brdasa.I naravno jel vi iz midzora imate vozace skim cu moci da treniram kad budem dosao. :D
  • 0

#9 filippetrovic

filippetrovic
  • Members
  • 3 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 January 2013 - 05:32 PM

P.S. Pozdravi od BK,,Valex" iz Beograda za ceo klub Midzor a pogotovo za Bozu bajsa :D
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika