Jump to content


Fotografije

Vredi li ovo sa slike 100 evrica? hvala :)


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
29 odgovora na ovu temu

#1 ivanfromblace

ivanfromblace
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 29 November 2008 - 05:55 PM

Nasao sam neki bajs koji bi verujem mogao da se sredi za jos 50ak evra i da me sluzi onako fino. A sta mislite vi, da li u ovakvom stanju vredi 100 evra, koliko ga ceni prodavac?
Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slika
pitanje je koliko se vidi sa slika, ali vam u svakom slucaju mnooogo hvala!
pozdrav!!!
  • 0
Fortes fortuna iuvat

#2 priest

priest
  • Members
  • PipPipPip
  • 160 posts

Postavljeno 29 November 2008 - 06:19 PM

ne vidi se najboje koj je pogon .menjaci i kocnice ....ostalo je ok za te pare ....npr ni ovo ti nije los bajk za te pare http://cikloberza.com/show.php?id=2998 cak je i bolji za a nijansu i lepsi jer nije roze boje + ima ovaj aerodinamicki produzetak koji sam bez bicikle vredi jedno 30evra....a ima simano 105 opremu koja spda u visu klasu opreme sto se tice drumskih bicikla....razmisli dobro ovaj baj sto sam ti naso je mnogo boli....nazovi vlasnika i vidi dal nije prodat ili mu jednostavno posalji poruku....za ovu biciklu nije potrebno dodatno ulaganje a ako se ipak odlucis za tako nesto mozes dosta da je nadrkas.poz srecno
  • 0

#3 ivanfromblace

ivanfromblace
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 29 November 2008 - 06:43 PM

Ono sto je prednost ovog bajka koji sam ja okacio je da tezi negde oko 3kg, a ovaj drugi oko 10kg. A zasto je svrstan kao zenski?
  • 0
Fortes fortuna iuvat

#4 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 November 2008 - 06:45 PM

tezi negde oko 3kg


Ovo ces morati da podrobnije obrazlozis, inace ce ga razgrabiti - prvo Astana pa ostali timovi za sledeci Tour :wink: :wink:
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#5 ivanfromblace

ivanfromblace
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 29 November 2008 - 06:54 PM

bice da sam malkice lupio. Tako mi je nesto rekao prodavac, mozda ga ja nisam dobro razumeo :D

A da li jos neko od vas misli da se vise isplati uzeti ovaj "bajk od 10kg" za 20ak evra vise?

pozdrav :shock:
  • 0
Fortes fortuna iuvat

#6 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 29 November 2008 - 07:07 PM

Ono sto je prednost ovog bajka koji sam ja okacio je da tezi negde oko 3kg, a ovaj drugi oko 10kg. A zasto je svrstan kao zenski?

Ma kakvi 3 kg, ovaj bike tezi sigurno bar 2,5 kg. Miso, pa zar nisi cuo za ove bikove, to je sad nova tehnologija, ne znam sta ovi pokusavaju na Touru sa bikovima od 6-7 kg kad lepo imaju ovakve masine za male pare.. :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Passo di Gavia

#7 ivanfromblace

ivanfromblace
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 29 November 2008 - 07:13 PM

Dobro :wink: ...jesam lupio, i to dobro =D>
Haj mi pomozite u ovoj mojoj dilemi kad se u to dobro razumete [-o< . meni bi stvarno znacila strucna pomoc. Po slikama, radi se o slicnim modelima, s tim sto bi rozi trebao da ima 10 brzina a plavo-beli 6.
  • 0
Fortes fortuna iuvat

#8 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 November 2008 - 07:15 PM

Koliko vicim na slici bajs ima celicne felne, a za 100 evropljana je mnogo. Izvuci mu sticnu i pogledaj koliko je zardjao unutra. Ipak te bicikle koje su stare preko 25 godina mogu da puknu svakog trenutka.

http://www.cikloberz...how.php?id=2613
  • 0

#9 priest

priest
  • Members
  • PipPipPip
  • 160 posts

Postavljeno 29 November 2008 - 07:16 PM

naravno da ti se isplati bajk ima aerodinamicki produzetak i flasicu i kljcku a ovaj zadnji tocak ti je nov .....barem tako pise u oglasu a i oprema ti je boja...neces pogresiti ako ga uzmes veruj mi za te pare neces naci bolji .a ovo za 3 kg nema sanse prostim pogledom se vidi a da tezi 3kg ne bi kostalo 100 nego barem 2000e :mrgreen:
  • 0

#10 priest

priest
  • Members
  • PipPipPip
  • 160 posts

Postavljeno 29 November 2008 - 07:21 PM

kao sto hari kaze star je dosta a ima i celicne felne ovoj drugi koji ti ja preporucujem da uzmes plavo beli bajk on ima napred mavik aluminijumski tabular a pozadi rigida novu felnu sto je po meni mnogo bolje od ovog ruzicastog koji ima celicane :mrgreen:
  • 0

#11 genius

genius
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 posts

Postavljeno 29 November 2008 - 07:59 PM

Ma kakvi 3 kg, ovaj bike tezi sigurno bar 2,5 kg. Miso, pa zar nisi cuo za ove bikove, to je sad nova tehnologija, ne znam sta ovi pokusavaju na Touru sa bikovima od 6-7 kg kad lepo imaju ovakve masine za male pare..


Miljane,bez uvrede,mislim da nuje u redu da se na ovakav način "rugaš" čoveku koji je pogrešio.Uzmi u obzir da se čovek možda ne razume baš najbolje u bicikle,a i lepo je postavio pitanje,i zatražio savet.A i ti do pre godinu dve,nisi znao neke osnovne stvari oko bajseva,i prvo kreni od sebe,pa onda daj takve komentare.Opet kažem nemoj da se uvrediš,ovo ti je ipak jedan drugarski savet. [-X

Malo sam otišao u n:sign0006 Izvinjavam se.
  • 0

#12 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 29 November 2008 - 08:20 PM

Ma kakvi 3 kg, ovaj bike tezi sigurno bar 2,5 kg. Miso, pa zar nisi cuo za ove bikove, to je sad nova tehnologija, ne znam sta ovi pokusavaju na Touru sa bikovima od 6-7 kg kad lepo imaju ovakve masine za male pare..


Miljane,bez uvrede,mislim da nuje u redu da se na ovakav način "rugaš" čoveku koji je pogrešio.Uzmi u obzir da se čovek možda ne razume baš najbolje u bicikle,a i lepo je postavio pitanje,i zatražio savet.A i ti do pre godinu dve,nisi znao neke osnovne stvari oko bajseva,i prvo kreni od sebe,pa onda daj takve komentare.Opet kažem nemoj da se uvrediš,ovo ti je ipak jedan drugarski savet. [-X

Malo sam otišao u n:sign0006 Izvinjavam se.


Milane ,prvo i prvo, nisam se ja rugao nego mi nije jasno kako je mogao da veruje tom prodavcu takve stvari.Ja sam se malo nasalio sa Misom, a ti si poceo da vredjas kako se ja sad pravim pametan...
Drugo, dobro je kad si se ti rodio naucen a ja nisam pa sam morao da naucim,mada stara izreka glasi covek se uci dok je ziv...
Dobro znas da ne slusam savete, kad nesto resim to i uradim pa makar sve islo na stetu...
So se tice bika,moj ti je savet da vidis za sta ti treba bike.Ako kasnije krenes da menjas deo koji dotraje to se tek ne isplati,ima da te kosta kao da kupis 2 komada....
  • 0
Passo di Gavia

#13 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 November 2008 - 08:29 PM

Elem, ja bih na tvom mestu skupio jos 100-150 eur i pazario bolji bajk od ova 2 ako je takvo resenje u opciji...
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#14 ivanfromblace

ivanfromblace
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 29 November 2008 - 11:54 PM

Hvala Priestu, puno hvala i Hariju, Durango-u i misaxtr-u na korisnim savetima. Slazem se sa poslednjim da je bolje skupiti jos nesto novca i uzeti neki bolji bajk. Ali i da imam jos 100 evra svakako bi bilo bolje da imam jos 50ak za neki stvarno bolji model, a malo skuplji. I verovatno bih ja mogao da skupim jos neku sumicu ali mislim da je brojka od oko 150ak, jako tesko do 200 evra sve sto bih dao za bike u ovoj situaciji i to sa svim pratecim sitnicama. To sto bi ti misaxtr stedeo na hlebu mozda da bi ustedeo za bolji bajk govori koliko ti ovaj sport znaci. I ja ga volim naravno, ali ne bih ni imao vremena ni znanja da koristim neko skuplje luce kako i koliko ono zasluzuje.
Dakle, ostaje mi dilema izmedju ova dva primerka, ili nekog slicnog sto se tice tipa i cene. Provericu jos neke detalje na ovom rozom posto mi je u komsiluku. A jel onaj aerodinamicni produzetak, ili kako se vec zove, stvarno tako koristan i upotrebljiv?
pozdrav! :lol:
  • 0
Fortes fortuna iuvat

#15 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 30 November 2008 - 01:18 AM

Moraš li da kupiš drumaša?
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#16 priest

priest
  • Members
  • PipPipPip
  • 160 posts

Postavljeno 30 November 2008 - 02:53 AM

pa pod uslovom da oces da vozis drumski bajk naravno da ti je mnogo koristi aerodinamicke produzetak 1.ides za nijansu brze i imas mnogo bolji polozaj tela kojim se bolje probijas kroz vetar
2.omaras ruke i nema zuljeva i sl od duge voznje


veruj mi sto se tice aerodimickog produzetka osecaj je neponovljiv definitivno to moras da probas !
el si pozvao onog lika ciji je bajs sa aerodinamickim produzetkom?deluje kao mnogo bolji bajs a i lepsi je, onaj ruzicasti je pomalo ped..ski znas ali o ukusima ne vredi raspravljati.... probaj vidi pa javi sta si uradio. uzmi bre plavo beli 8) razmisli imas dezbroj dodataka uz njega,noviji je model a ima dosta bolju opremu pogotovu tockove.poz
  • 0

#17 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 30 November 2008 - 05:24 AM

Moje misljenje je, sto se onih aero produzetaka tice, nemoj da ti oni igraju ulogu u odabiru izmedju ova dva bajka, mogu samo da ti odmognu nego da ti pomognu. Zna se na kakvu geometriju i kakvu poziciju idu aero produzeci a ovo je sve samo ne to. Ovaj aero je namontiran iz ciste zaebancije. (mozda bi mogao da ga prodas i izvuces neki kesh) :)
  • 0

#18 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 November 2008 - 11:37 AM

Idi na varijantu Giant zeleni. Od ova tri bajka on je najbolji. Kažeš ne bi imao ni vremena ni znanja da koristiš neko skuplje luče :?: Ako krećeš u kupovinu ovo ti uopšte nije pravi stav. Kupio bih porše ali ne znam kako lepo da ga vozim pa ću da kupim fiću da bi imao za rezervnu gumu i to(uzgred ja fiću obožavam ali morao sam ovako :) ). Kod njega imaš nešto sa čim ćeš da počneš da radiš. Ova dva prva između kojih se dvoumiš su u nedostatku boljeg izraza krševi. Umesto jednog od ta dva bolje kupi lozove neke ili one grebe na 50 000. Tu bar možda i nešto dobiješ :mrgreen:

Onog sa aero dodatkom (koji kada koristiš otpadaju leđa) nemoj ni pod razno...Neko je stavio taj dodatak na takav bicikl što je prvi znak da se igrao i da nije imao pojma šta radi, a to je opasno. Koliko vidim stavljen je i MTB pogon sa tri šajbne tako da je to drugi znak da se neko igrao. Manje više bajs se raspada ovako na slici....ne daj bože da ga voziš ili još gore platiš.

Kod ovog tvog roze stanje bi bilo bolje da nije ....kako da se izrazim.....sašiven :) . Manja šajbna izgleda kao da ako bi zapeo malo jače puca na sve strane. Da ne pričamo o tome da ako stvarno pukne nema da se nađe nigde šajbna nego menjaj pogon. Ali to ti sleduje i kod onog gore tako da ....fuck. Pojedena je dibidus ili je samo slika ružna :mrgreen: . Pedale.......neću ništa ni da ti kažem...bolje da ih je skinuo da se ne blamira da ti prodaje sa tim đonovima na kurblama biciklu. Točkovi su blagi užas i mislim da bi odmah morao da menjaš obručeve, a veruj mi to ti se ne radi.

Sve u svemu....ako i uzmeš neku od te dve između kojih si se razmišljao ...... pa pa lala sa paricamaaaa n:smil42d2

Još pazi....na ovom zelenom dobiješ i ŠAMARALJKE..........puuuuuuuuuuuu ma idi bre uzimaj i ne misli =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

P.S. Spisak opreme za kolege pa neka komentarišu...

"Rsx samaraljke,exage kocnice,exage 500ex pogon,zadnji i prednji menjac rsx,rigida duple felne,michelin gume,sed.giant,champion governal.2x7"
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#19 ivanfromblace

ivanfromblace
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 30 November 2008 - 03:52 PM

Moraš li da kupiš drumaša?


Pa voleo bih. Najvise mi voznja po drumu prija. Drugo me gotovo uopste ne interesuje.

Stvarno je bezveze sa strane Priest-a sto se ovako ponasa. Ako nisam upucen i bicikla, nisam debil, aman! Jos posle prvog njegovog posta sam proverio odakle je i skapirao da on prodaje ovu plavo-belu, i naravno da sve pristrasne savete s njegove strane odbacujem. Samo kontraefekat moze da postigne. A to je na neki nacin i zloupotreba foruma :-s

Naravno da mi je u cilju da za svoj novac kupim najbolju stvar. Vidim da cu izgleda morati da ulozim vise novca kako bih kupio nesto valjano :-k . Pretpostavljam da je i ovo previse staro da bi valjalo iako fino izgleda http://www.cikloberz...how.php?id=2200 cak i da nije prodato, mada je oglas istekao.

A sta su to samaraljke? :D

pozdrav i hvala jos jednom na svim ovim savetima n:bye
  • 0
Fortes fortuna iuvat

#20 priest

priest
  • Members
  • PipPipPip
  • 160 posts

Postavljeno 30 November 2008 - 04:48 PM

to je nekad bio moj bike prodat je mom drugaru koji je kupio bolji a sad ga prodaje preko mene....tako da nisam imao nikakvu zlu nameru kad sam ti predlozio taj bike jer vredi te pare.poz
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika